Hlavní stránka

Tábor Popoupo 2023

V srpnu 2023 se v našich prostorách konal příměstský tábor. Byl to již 10. ročník projektu, ke kterému aktivně přistoupily pod vedením sestry Hanky Stejskalové i další členky sboru tak, aby naplnily program i žaludky účastníků, 33 dětí ve věku 5 – 15 let.

zp vazbaProgram byl inspirovaný knihou POPOUPO od Zuzany Holasové a odehrával se jak v zázemí sborového domu tak na výpravách do širšího okolí Zábžeha. O jeho bohatosti i atmosféře svědčí bohatá fotodokumentace i zpětná vazba od samotných účastníků:

David: Tábor byl úžasný, ale rychle uběhl. Povídali jsme si o rytířích

Matěj: Tábor byl krátký, společně jsme hráli Krycí jména, Hutututu.

Emička: Vyráběli jsme hrníčky (malovali jsme na ně) a taky jsme vyráběli zbroj a boty

Adélka: Grilovali jsme špekáčky.

Klárka: Ačkoli se počasí úplně nepovedlo, řekla bych, že si to všichni náramně užili. Doufám, že všichni příště přijdou zas. Největší nadšení vzbudila asi návštěva Krokodýlka.

Dorotka: Bylo mi líto těch, kteří onemocněli a nemohli být s námi až do konce. V úterý jsme byli na Úsově a ve strašidelném bludišti, ve čtvrtek jsme jeli krmit jeleny, byla to sranda, některé z nás poslintali.

David: Hledali jsme obrázky se zbrojí a snažili jsme si zapamatovat legendu o pouštnících.

Maruška: Celý tábor byl super, chci aby pokračoval celé prázdniny. Příště chci hrát více a déle Palermo.

Anička: Nejlepší bylo stavění mostů a jak jsme zkoušeli jejich pevnost.

David: Měl jsem tam kámoše a byla tam sranda.

Všem organizátorům i podporovtelům patří velký dík!

Aktualizováno Neděle, 27 Srpen 2023 08:27