Hlavní stránka

Volba kazatele

Výroční sborové shromáždnění FS ČCE v Zábřehu se konalo ve 3. neděli postní - Oculi - dne 3. března 2013 ve sborovém domě v Zábřehu. Při tomto shromáždění byl kazatelem sboru zvolen bratr farář Vlastislav Stejskal, toho času farář ve Šternebrku. Volba rovněž probhěla i v kazatelské stanici ve Svébohově, jejíž výsledky byly přičteny k výsledkům volby ze Zábřeha. V kazatelské stanici Sudkov se vobla nakonala. Sudkovští byli přítomni v Zábřehu.

Při tomto shromáždění byl dále schválen rozpočet na příští rok, přijaty výroční zprávy, schváleny závěrečné účty a proběhla veškerá nutná administrativa spojená s tímto výročním shromážděním. Sestra farářka podala zprávu o stavu sboru a sestra kurátorka seznámila sbor s probíhajícími opravami bytu pro nového kazatele.

Děkujeme sestře farářce Haně Ducho ze Šumperka za přípravu těchto bohoslužbách a vedení shromáždění.

Aktualizováno Čtvrtek, 28 Březen 2013 16:43