Z á v ě r

V zábřežském sboru jsem sloužil téměř 25 let. Byla to léta namáhavá, ale také radostná. Na všech 3 místech jsme museli opravovat sborové budovy. Také jsem se snažil pracovat s dětmi, konfirmandy, mládeží a třicátníky. Rád vděčně vzpomínám na spolupráci s pěveckým sborem. V závěru služby jsem byl povolán k práci v seniorátu. Nepodařilo se mi všechno, co jsem chtěl. Našel jsem zde hodně věrných přátel, za které jsem Bohu vděčný. S bolestnými událostmi a chvílemi se chci pokorně vyrovnávat. Prosím Boha, aby nám všem odpustil, byl milostiv a dodával nám naději, že se k naší prosté a upřímné práci přizná. Soli Deo gloria – samému Bohu buď chvála !